Maandag |
18.30 - 20.00 |
Jun U16/U14 - Algemeen |
Denis, Bart S., Sander |
19.30 - 21.00 |
Jun U20/U18 + Sen + Mas - Algemeen |
Marco, Ellen, Denis |
19.30 - 21.00 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Mila (selectie) |
Ruud |
19.30 - 21:00 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (selectie) |
Bart S. |
Dinsdag |
18.00 - 19.30 |
Jongens Pupillen A2 |
Bart L, Judith |
18.00 - 19.30 |
Jongens Pupillen A1 |
Gilbert |
18.00 - 19.00 |
Jongens Pupillen B |
Sanne, Johan |
18.00 - 19.00 |
Jongens + Meisjes Pupillen C/D |
Desiree, Yvette |
18.00 - 19.30 |
Meisjes Pupillen A2 |
Simon, Bo |
18.00 - 19.30 |
Meisjes Pupillen A1 |
Karna, Lisanne |
18.00 - 19.30 |
Meisjes Pupillen B |
Roos, Angelique, Emmy |
19.00 - 21.00 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (selectie) |
Bart S. |
19.30 - 21.00 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Werpen (selectie) |
Frits |
19.30 - 21.00 |
Sen + Mas - Recreanten loopgroep |
Thom |
Woensdag |
18.30 - 20.00 |
Jun U16/U14 - Algemeen |
Denis, Bart S., Sander, Ellen |
18.30 - 20.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (selectie) - Krachtruimte |
Bart S. |
19.30 - 21.00 |
Jun U20/U18 + Sen + Mas - Algemeen |
Marco, Ellen, Denis, Jeroen |
19.30 - 21.00 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Mila (selectie) |
Ruud |
Donderdag |
18.00 - 19.00 |
Jongens Pupillen B |
Sanne, Johan |
18:00 - 19:00 |
Meisjes Pupillen B |
Roos, Angelique, Emmy |
18.00 - 19.00 |
Jongens + Meisjes Pupillen C/D |
Desiree, Yvette |
19:00 - 20:30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Werpen (selectie) |
Frits |
19.30 - 21:00 |
Sen + Mas - Recreanten loopgroep |
Thom |
Vrijdag |
18.00 - 19.30 |
Jongens Pupillen A2 |
Bart L., Judith |
18.00 - 19.30 |
Jongens Pupillen A1 |
Gilbert |
18.00 - 19.30 |
Meisjes Pupillen A2 |
Karna, Lisanne |
18.00 - 19.30 |
Meisjes Pupillen A1 |
Simon, Bo |
19.00 - 20.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Mila (selectie) |
Ruud |
19.00 - 20.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (selectie) |
Bart S. |
19.15 - 20.15 |
G-atletiek |
Alie, Theo & team |
19.30 - 21.00 |
Mas - Algemeen |
Andries |
Zaterdag |
10.00 - 11.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Polsstokhoogspringen (selectie) |
Bart S. |
10.00 - 11.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Werpen (selectie) |
Frits |
Zondag |
10.00 - 11.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Verspringen (selectie) |
Marco |
10.00 - 12.00 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (selectie) |
Bart S. |
15.30 - 17.30 |
Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (selectie) - Krachtruimte |
Bart S. |