Trainingstijden baanatletiek

Maandag
18.30 - 20.00 Jun U16/U14 - Algemeen Denis, Bart S, Sander, Jeroen, Ellen
19.30 - 21.00 Jun U20/U18 + Sen + Mas - Algemeen Marco, Ellen, Denis, Jeroen
19.30 - 21.00    Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (Selectie) Bart S.
19.30 - 21:00 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Mila (Selectie) Ruud
Dinsdag
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A2 Bart L, Judith
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A1 Gilbert
18.00 - 19.00 Jongens Pupillen B Sanne, Johan
18.00 - 19.00 Jongens + Meisjes Pupillen C/D    Desiree, Yvette
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A2 Simon, Bo
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A1 Karna, Lisanne
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen B Roos, Angelique, Emmy
19.00 - 20.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (Selectie) Bart S.
19.00 - 20.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Werpen (Selectie) Frits   
19.30 - 21.00 Sen + Mas - Recreanten loopgroep Thom
Woensdag
18.30 - 20.00 Jun U16/U14 - Algemeen Denis, Bart S., Sander, Jeroen, Ellen
19.30 - 21.00 Jun U20/U18 + Sen + Mas - Algemeen Marco, Ellen, Denis, Jeroen
19.30 - 21.00 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Mila (Selectie) Ruud
19.30 - 21.00 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (Selectie) Bart S.
Donderdag
18.00 - 19.00 Jongens Pupillen B Sanne, Johan
18:00 - 19:00 Meisjes Pupillen B Roos, Angelique, Emmy
18.00 - 19.00 Jongens + Meisjes Pupillen C/D    Desiree, Yvette
19:00 - 20:30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Werpen (Selectie) Frits
19.30 - 21:00 Sen + Mas - Recreanten loopgroep Thom
Vrijdag
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A2 Bart L., Judith
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A1 Gilbert
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A2 Karna, Lisanne
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A1 Simon, Bo
19.00 - 20.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Hoogspringen (Selectie) Ellen
19.00 - 20.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Polsstokspringen (Selectie) Bart S.
19.00 - 20.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Mila (Selectie) Ruud
19.15 - 20.15 G-atletiek    Alie, Theo & team
19.30 - 21.00 Mas - Algemeen Andries
Zaterdag
10.00 - 11.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Meerkamp (Selectie) Bart S.
10.00 - 11.30 Jun + Sen + Mas - Specialisatie Werpen (Selectie) Frits
Informatie - Baan Atletiek Overzicht