Trainingstijden baanatletiek

Maandag
18.00 - 19.30 Jun D - Algemeen Sander, Gerhard, Ellen, Jeroen, Katja
19.00 - 20.30 Jun C/B/A + Sen - Algemeen Denis, Bart B., Marco
19.00 - 20.30 Jun C/B/A + Sen - Meerkamp Bart S.
19.00 - 20.30 Jun B/A + Sen + Masters - Mila Ruud
Dinsdag
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A2 Robert, Onno
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A1 Joep, Bart, Hans
18.00 - 19.00 Jongens Pupillen B Wouter, Quinn
18.00 - 19.00 Jongens Pupillen C/D Djimon, Joël
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A2 Isa, Sabine
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A1 Emmy, Jantiene
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen B Desirée
18.00 - 19.00 Meisjes Pupillen C/D Marise, Britt
19.00 - 20.30 Jun C/B - MiLa Michel
19.00 - 20.30 Jun C/B/A + Sen - Meerkamp (krachttraining) Bart S.
19.00 - 20.30 Jun C/B/A + Sen + Masters - Werpen Frits
Woensdag
18.00 - 19.30 Jun D - Algemeen Sander, Ellen, Jeroen, Katja
19.00 - 20.30 Jun C/B/A + Sen - Algemeen Denis, Bart B., Jan, Marco
19.00 - 20.30 Jun C/B/A + Sen - Meerkamp Bart S.
19.00 - 20.30 Jun Selectie + Sen + Masters - Mila Ruud
Donderdag
18.00 - 19.00 Jongens Pupillen B Wouter, Quinn
18:00 - 19:00 Meisjes Pupillen B Desirée
18.00 - 19.00 Jongens Pupillen C/D Djimon, Joël
18:00 - 19:00 Meisjes Pupillen C/D Marise, Britt
Vrijdag
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A2 Robert, Onno
18.00 - 19.30 Jongens Pupillen A1 Joep, Bart, Hans
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A2 Isa, Sabine
18.00 - 19.30 Meisjes Pupillen A1 Emmy, Jantiene
19.00 - 20.30 Jun D2/C/B/A + Sen - Hoogspringen Jan, Ellen
19.00 - 20.00 Jun C/B/A + Sen - Meerkamp Bart S.
19.00 - 20.00 Jun C/B/A + Sen - Krachttraining Marco, Bart B.
19.00 - 20.30 Jun B/A + Sen + Masters - Mila Ruud
19.00 - 20.30 Masters - Algemeen Andries
19.00 - 20.30 Junioren C/B - MiLa Michel
Zaterdag
10.00 - 11.30 Junioren D/C/B/A + Sen - Polsstokspringen Bart S.
10.00 - 11.30 Junioren C/B/A + Sen - Ver- & Hinkstapspringen Sanne
10.00 - 11.30 Junioren C/B/A + Sen - Sprint & Horden    Hubert
10.00 - 11.30 Junioren D/C/B/A + Sen + Masters - Kogelslingeren Frits
CWW Paginas overzicht